ارس فایل » قوانین ارس فایل
هنر، کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)

شرایط عمومی:

 

این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل می کند.

 

این سایت به منظور ارائه مطالب کمک آموزشی و کمک درسی و ارتقاء سطح دانش در سراسر کشور ایران اسلامی راه اندازی شده است.

 

برای تمامی کاربران سایت پروفایل شخصی تعبیه و طراحی شده تا در صورت وجود مشکل و شکایت رسیدگی لازم به عمل آید.

 

تمامی فایل های این سایت پیش از بارگذاری کنترل شده و فایل غیرمجاز و اسپم به هیچ عنوان ارائه نمیشود.

 

این سایت حریم خصوصی کاربران خود را رعایت کرده و هیچ‌گونه اطلاعاتی از قبیل نام، شماره تماس و ایمیل شما برای سایرین نمایش داده نخواهد شد و صرفا برای تماس با شما از طرف ارس فایل در مواقع مورد نیاز خواهد بود.

 

قوانین سایت:

 

مطالب ارایه شده در سایت جنبه کمک درسی و کمک آموزشی داشته و صرفا برای استفاده در تحقیقات و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی می باشد، لذا سپاسگذار خواهیم بود اگر تا حد امکان از منابع این سایت تنها در پیشینه و شکل گیری مبانی نظری تحقیق و مقاله خود استفاده نمائید.

 

ارس فایل تلاش داشته است در این وب سایت تا حد امکان مقالات و پروژه ها را با نام پدیدآورندگان آن منتشر نماید، لذا خواهشمندیم در صورتی که به هر دلیلی تمایلی به انتشار تحقیق و پروژه خود در ارس فایل ندارید با ما در تماس باشید تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع اقدام کنیم.

 

تمامی فایل های پروژه ، تحقیق ، مقاله، کارآموزی، کارآفرینی این سایت دارای مشخصات کامل فرمت فایل های تحقیق، تعداد صفحات مقاله، حجم فایل قابل دانلود، خلاصه مقاله یا تحقیق، توضیحات و در صورت وجود، فهرستی از مطالب موجود در فایل تحقیق را دارند، لطفا قبل از خرید مقاله بررسی کنید و در صورت نیاز به آن، اقدام به خرید تحقیق نمایید.

 

در صورتی که محتوای فایل پروژه خریداری شده با اطلاعات درج شده در صفحه خرید آن مطابق نداشت مراتب را از طریق ایمیل یا فرم تماس با ما ، به ما اطلاع رسانی نمائید تا سریعاً نسبت به رفع مغایرت اقدام کنیم. بدیهی است در مواردی که اطلاعات مقاله و پروژه و تحقیق با فایل دانلود شده تطابق داشته باشد ارس فایل هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید اشتباه مقاله ندارد.

 

کالا و خدمات این سایت مشمول مالیات نمی باشد.

 

دوستدار شما ارس فایل