ارس فایل » تاریخچه بیمه اسیا
تکامل و حرکت، مبنا و پیش فرض کل وجود است. (انگلس)
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت فایل : 5900 تومان

نوع فایل : تحقیق تعداد صفحات : 40 حجم فایل (مگابایت) : 0.2 فرمت فایل : ورد فایل های موجود : word نرم افزارهای مورد نیاز : microsoft office
<span itemprop="name">تاریخچه بیمه اسیا</span>

 تاریخچه بیمه اسیا

 

تحقیق  تاریخچه بیمه اسیا

 

شرکت سهامي بيمه آسيا در تير ماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بيمه اي و عمليات بازرگاني تآسيس شد. اين شرکت در همان تاريخ ذيل شماره ۶۷۹۵ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسيده است. بر اساس مصوبه شوراي انقلاب اسلامي و لايحه قانوني ملي شدن مؤسسات بيمه و مؤسسات اعتباري، مصوب سال ۱۳۵۸ شرکت سهامي بيمه آسيا از تاريخ ۴/۴/۱۳۵۸ ملي اعلام شد.در کشور ما اتومبيل بيشترين نقش را در مسافرت هاي درون شهري و ميان شهري به خود اختصاص داده است. عدم برخورداری خيابان ها و جاده ها از  استانداردهاي مطلوب و    همچنين وجود نارسايي هاي ديگر در امور مربوط به رانندگي ، موجب شده است تا همه ساله با حجم بسيار بلالايي از تصادفات رانندگي و  خسارت های جاني و مالي رو به رو شويم. شرکت سهامي بيمه آسيا به منظور ارائه خدمات مناسب ،   پوشش هاي خود را در سه بخش به هموطنان عزيز عرضه مي کند.

بيمه آتش سوزي يکي از قديمي ترين رشته هاي بيمه اي است. اهميت اين بيمه تا آنجاست که در کشور هاي توسعه  يافته  تقريبا هيچ دارايي يا مالي را نمي توان يافت که داراي بيمه اتش سوزي نباشد. در بيمه اتش سوزي ، اموال و دارايي هاي مختلف در برابر خطر آتش سوزي و همچنين خطرهاي جانبي تحت پوشش قرار مي گيرد. خدمات بيمه آتش سوزي ذر قالب بيمه نامه هاي مختلفي عرضه مي شود. براي آشنايي شما با انواع پوشش هاي بيمه ، ضمن بيان خطرهاي تحت پوشش اين بيمه ، انواع آن معرفي مي شود.يکي از مهم ترين انديشه هاي هر شخص در زندگي فردي و اجتماعي ، ايجاد شرايط مطلوب براي تامين آتيه و پيشگيري از عواقب نا مطلوب حوادث ناخواسته به منظور نيل به آرامش خاطر است. عدم وجود پشتوانه هاي موثر در مواجهه با حادثه های غير منتظره ، اغلب موجب نااميدي ميشود و گاهي امواج سهمگين حوادث ، چنان ويران کننده است که انسان را تا مرز نيستی سوق ميدهد. هدف از تکاپوي مداوم انسان در مسير پرفراز و نشيب زندگي ، دستيابي به شرايط مطلوب و مطمئن به منظور غلبه بر مشکلات و رسيدن و ماندن در ساحل امن و آرامش است. بيمه يکي از ابزارهايي است که بشر براي تحقق اين اهداف فراهم آورده است. در ميان انواع بيمه هاي زندگي  ، بيمه عمر و پس انداز از جمله بيمه نامه هايي است که آثار اقتصادي بسيار سودمندي را براي افراد و جامعه ايجاد مي نمايد.

همه ما در جستجوي آرامش و آسودگي خيال هستيم. اضطراب، آشفتگي، حادثه و مرگ پديده هايي هستند كه همواره زندگي انسان ها را مورد تهديد قرار مي دهند.به راستي چگونه مي توان در هنگام بروز اين گونه موارد، خانواده ها را از آسيب و گزند حفظ كرد و آرامش و اميد را براي آنان به ارمغان آورد؟بيمه آسيا افتخار دارد،‌ به منظور تامين آسايش، رفاه و حمايت از خانواده ها و تمامي آحاد مردم كشور چه در زمان حيات و چه بعد از حيات و يا در مقاطعي نظير ازدواج، تحصيل فرزندان، تهيه مسكن، اشتغال و تامين دوران بازنشستگي با عرضه بيمه هاي عمر و پس انداز هزينه و سرمايه لازم را تا حد پيش بيني شده تامين نمايد.براساس اين بيمه نامه همه افراد ۱۵ تا ۶۵ ساله مي توانند با در نظر گرفتن توان مالي خويش، پوشش دلخواه خود را با سرمايه موردنظر در سه دوره زماني ۵، ۱۰ و ۱۵ ساله با روش پرداخت حق بيمه ماهيانه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه و يا پرداخت يكجا، انتخاب نمايند.

 

فهرست مطالب

 

تاريخچه شرکت     ۱

نمودار سازمانی     ۲

بيمه اتومبيل         ۳

بيمه شخص ثالث    ۳

بيمه نامه مسئوليت مدنى اتومبيل         ۳

بيمه بدنه اتومبیل   ۵

۱- سرقت در جاي قطعات اصلي و اضافي         ۶

۲- بيمه هزينه اياب و ذهاب: ۶

۳- بيمه حوادث شخصي:      ۶

۴- بیمه خطر طبیعی : (سیل وزلزله وطوفان )    ۸

۵- پوشش تکمیلی شامل :     ۸

۱-۵- پوشش شکست شیشه به تنهایی وبه عللی غیرازخطرات اصلی :            ۸

۲-۵-پوشش خسارت ناشی ازرنگ ، مواد اسیدی یاشیمیایی :            ۸

نرخ تخفیف عدم خسارت       ۸

فرانشیز:  ۹

بيمه آتش سوزي    ۱۰

بیمه نامه های آتش سوزی صنعتی برای ریسک های صنعتی          ۱۰

بیمه نامه های آتش سوزی غیرصنعتی (تجاری) برای ریسک های غیرصنعتی ۱۰

بیمه نامه های آتش سوزی منازل مسکونی         ۱۰

بیمه نامه مرهونات بانکی     ۱۳

بیمه نامه های آتش سوزی با مبلغ بیمه شده ثابت  ۱۳

بیمه نامه اظهار نامه ای       ۱۴

بيمه اشخاص        ۱۴

بیمه هاي عمر و پس انداز     ۱۵

تعــاریف  ۱۵

بیمه عمر زماني     ۲۶

بیمه عمر مانده بدهكار         ۲۷

بیمه حوادث شخصي           ۲۷

انواع قراردادهاي حوادث گروهي عبارتند از:      ۲۹

بيمه درماني گروهي            ۳۰

پوششهاي قابل ارايه:           ۳۰

بيمه مسافرين عازم به خارج از كشور   ۳۱

بيمه مسئوليت       ۳۴

بيمه مسئوليت حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان     ۳۴

بيمه مسئوليت کارفرمایان در مقابل کارکنان ساختمانی ( مسکونی ، راه سازی ، پل سازی و … )    ۳۵

بيمه مسئوليت كارفرمايان درمقابل كاركنان واحدهاي صنعتي ، توليدي و خدماتي           ۳۵

قیمت فایل : 5900 تومان

دسته بندی : تاريخ : ۹ شهریور ۱۳۹۶ به اشتراک بگذارید :