ارس فایل » تحقیق انواع اسلحه
برده یک ارباب دارد اما جاه‌طلب به تعداد افرادی که به او کمک می‌کنند. (بردیر فرانسوی)
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت فایل : 900 تومان

نوع فایل : تحقیق تعداد صفحات : 25 حجم فایل (مگابایت) : 0.5 فرمت فایل : ورد فایل های موجود : word نرم افزارهای مورد نیاز : microsoft office
<span itemprop="name">تحقیق انواع اسلحه</span>

تحقیق انواع اسلحه

 

انواع اسلحه

 

این اسلحه نیز مانند اسلحه های هم نوعش چون آر.پی.جی اسلحه ای فاقد لگد یا عقب نشینی (recoilless ) است که نوع مواد منفجره آن مانند آر.پی.جی-۲ از نوع مواد منفجره قوی ضد تانک (High Explosive Anti Tank  : HEAT ) می باشد . شرکت سازنده آن ( Hugo Schneider AG (HASAG) ) قبل از این اسلحه نوعی اسلحه ضد تانک دیگری ارائه داده بود به نام فوست پاترون ( فشنگ مشتی :Faustpatrone : fist-cartridge  ) که بعد نام آن را به Faustpatrone klein 30m ( فشنگ کوچک مشتی ۳۰ متر : fist-cartridge small 30m ) تغییر داد که در نهایت Panzerfaust نام گرفت . برای آماده سازی اسلحه باید چاشنی و فیوز را به راکت اضافه کرد . پرتاب راکت با انفجار مقدار کمی پودر سیاه (black powder ) اگر کاربران دو نفر باشند یکی از آنها که همان آر پی جی زن است خود اسلحه را با سه راکت اضافی حمل می کند و نفر دوم یک اسلحه جنگی به همراه سه راکت اضافی خواهد داشت .

این اسلحه تقریبا توسط چهل کشور مورد استفاده قرار می گیرد و نه کشور آن را می سازند و در سال ۶۱ میلادی وارد ارتش روسیه شد .

نارنجک پرتابی بطور استاندارد ۴۰ میلی متر قطر دارد ولی انواع بزرگتر آن تا ۸۵ میلی متر نیز وجود دارد و وزن آنها از ۲٫۵ تا ۴٫۵ کیلوگرم متغیر است . سرعت اولیه پرتاب ۱۱۵ متر در ثانیه است که در فاصله ۵۰۰ متری به حداکثر سرعت یعنی ۲۹۵ متر در ثانیه می رسد . در زمان شلیک دود خاکستری متمایل به آبی از عقب پرتاب کننده خارج می شود و در فاصله ۱۰ متری موتور راکت روشن می شود و تا ۵۰۰ متری که حداکثر سرعت را دارد ادامه می یابد .

فاصله مناسب برای شلیک حداکثر ۳۰۰ متر است ولی قاعده خوب برای شلیک با آر.پی.جیاین است که : « هر چه نزدیکتر بهتر » .

قیمت فایل : 900 تومان

دسته بندی : تاريخ : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ به اشتراک بگذارید :