ارس فایل » تحقیق انواع اسلحه
عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند. (دیزرائیلی)
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت فایل : 900 تومان

نوع فایل : تحقیق تعداد صفحات : 25 حجم فایل (مگابایت) : 0.5 فرمت فایل : ورد فایل های موجود : word نرم افزارهای مورد نیاز : microsoft office
<span itemprop="name">تحقیق انواع اسلحه</span>

تحقیق انواع اسلحه

 

انواع اسلحه

 

این اسلحه نیز مانند اسلحه های هم نوعش چون آر.پی.جی اسلحه ای فاقد لگد یا عقب نشینی (recoilless ) است که نوع مواد منفجره آن مانند آر.پی.جی-۲ از نوع مواد منفجره قوی ضد تانک (High Explosive Anti Tank  : HEAT ) می باشد . شرکت سازنده آن ( Hugo Schneider AG (HASAG) ) قبل از این اسلحه نوعی اسلحه ضد تانک دیگری ارائه داده بود به نام فوست پاترون ( فشنگ مشتی :Faustpatrone : fist-cartridge  ) که بعد نام آن را به Faustpatrone klein 30m ( فشنگ کوچک مشتی ۳۰ متر : fist-cartridge small 30m ) تغییر داد که در نهایت Panzerfaust نام گرفت . برای آماده سازی اسلحه باید چاشنی و فیوز را به راکت اضافه کرد . پرتاب راکت با انفجار مقدار کمی پودر سیاه (black powder ) اگر کاربران دو نفر باشند یکی از آنها که همان آر پی جی زن است خود اسلحه را با سه راکت اضافی حمل می کند و نفر دوم یک اسلحه جنگی به همراه سه راکت اضافی خواهد داشت .

این اسلحه تقریبا توسط چهل کشور مورد استفاده قرار می گیرد و نه کشور آن را می سازند و در سال ۶۱ میلادی وارد ارتش روسیه شد .

نارنجک پرتابی بطور استاندارد ۴۰ میلی متر قطر دارد ولی انواع بزرگتر آن تا ۸۵ میلی متر نیز وجود دارد و وزن آنها از ۲٫۵ تا ۴٫۵ کیلوگرم متغیر است . سرعت اولیه پرتاب ۱۱۵ متر در ثانیه است که در فاصله ۵۰۰ متری به حداکثر سرعت یعنی ۲۹۵ متر در ثانیه می رسد . در زمان شلیک دود خاکستری متمایل به آبی از عقب پرتاب کننده خارج می شود و در فاصله ۱۰ متری موتور راکت روشن می شود و تا ۵۰۰ متری که حداکثر سرعت را دارد ادامه می یابد .

فاصله مناسب برای شلیک حداکثر ۳۰۰ متر است ولی قاعده خوب برای شلیک با آر.پی.جیاین است که : « هر چه نزدیکتر بهتر » .

قیمت فایل : 900 تومان

دسته بندی : تاريخ : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ به اشتراک بگذارید :