ارس فایل » تحقیق تامین مجموعه ده هکتاری اب دانشگاه
لحظه ای که به کمال رسیدم و منور شدم، تمام هستی کامل و منور شد. (بودا)
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت فایل : 5900 تومان

نوع فایل : تحقیق تعداد صفحات : 15 حجم فایل (مگابایت) : 0.3 فرمت فایل : ورد فایل های موجود : word نرم افزارهای مورد نیاز : microsoft office
<span itemprop="name">تحقیق تامین مجموعه ده هکتاری اب دانشگاه</span>

تحقیق تامین مجموعه ده هکتاری اب دانشگاه

 

تامین اب مجموعه ده هکتاری دانشگاه

 

مجموعه ده هکتاری دانشگاه آزاد اسلامی شامل فضاهای متعدد آموزشی، اداری و ورزشی بودجه که جهت تأمین آب مورد نیاز آنها داده های مختلف وجود دارد، از جمله تأمینی مستقیم آب از طریق شبکه شهری در روش با توجه به حداکثر نیاز ساختمانهای مختلف یک انشعاب از شبکه شهری اخذ گردیده و به شبکه داخلی متصل می گردد که این خط منشعب از شبکه شهری باید تأمین — مصرف حداکثر (پیک) شبکه و نیز تأمین فشار کننده فشار مورد نظر باشد. از معایب این طرح این است که بعلت بالا بودن پیک مصرف ناچار باید سایز انشعاب اخذ شده از شبکه شهری بالا رفته و موجب بالا رفتن هزینه خرید این انشعاب و عدم استفاده بهینه از آن می گردد. زیرا عملاً در زمان حداقل مصرف شبکه داخلی از حداکثر توان انشعاب اخذ شده استفاده نخواهد شد که طبیعتاً مقرون بصرفه نخواهد بود. بنابراین روش مذکور روش اقتصادی و منطقی بنظر نمی رسد.

در این پیشنهاد برای ساختمانهای آموزشی اساس کار ظرفیت ساختمان از لحاظ گنجایش تعداد دانشجو، ملاک برآورد قرار گرفته است. و با توجه به اینکه الگوی مصرف برای هر دانشجو در هر روز در مکانهای آموزشی روزانه، تعداد ۷۰ لیتر آب در نظر گرفته می شود= (با توجه به جمیع جهات)، بنابراین مصرف کل هر ساختمان آموزشی را می توان بدست آورد. در ساختمانهای اداری و ورزشی نیز تعداد و نوع وسائل و واحدهای مصرف —- ملاک برآورد درنظر گرفته شده است، مانند   سرویس های بهداشتی (حمام و توالت) و آبدارخانه.

 

فهرست مطالب

 

هدف :    ۲

پیشنهاد اول (پیشنهاد این مشاور):       ۳

پیشنهاد دوم و سوم (نظر کارفرمای محترم)        ۴

ابعاد مخزن :         ۱۰

ارتفاع نصب مخزن :           ۱۱

سیستم پمپاژ :        ۱۱

دبی:       ۱۲

فشار:      ۱۳

 

قیمت فایل : 5900 تومان

دسته بندی : تاريخ : 9 آگوست 2017 به اشتراک بگذارید :