ارس فایل » پروژه سیستم اطلاع رسانی اینترنتی
هیچ چیز در زیر خورشید زیباتر از بودن در زیر خورشید نیست. (باخ‌من)
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت فایل : رایگان

نوع فایل : مقاله حجم فایل (مگابایت) : 0.04 فرمت فایل : ورد نرم افزارهای مورد نیاز : Microsoft Office
<span itemprop="name">پروژه سیستم اطلاع رسانی اینترنتی</span>

پروژه سیستم اطلاع رسانی اینترنتی

 

مختصری از پروژه

 

مطالعات امکان سنجی

 

هدف ما طراحی سیستمی است که کاربران با عضو شدن در آن سیستم ، بتوانند مطالب علمی خود را به صورت سهل الوصول در اختیار سایر کاربران سایت قرار دهند.

هزینه های مربوط به طراحی و پیاده سازی و نگهداری سایت از طریق تبلیغاتی که در صفحات مختلف آن درج می شود تامین خواهد شد.

چنین سیستمهایی بدلیل اینکه خدماتش را رایگان در اختیار کاربران می گذارد، می تواند به سرعت پرطرفدار شده و هر روز به کاربران آن و بازدیدکنندگانش افزوده شود. طبیعی است که تبلیغ در چنین مکانی برای کارفرمایان بسیار ثمربخش خواهد بود.

سیستمهای مشابه، نظیر Persian Blog می باشد که در روز بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ بازدید کننده دارد که در طول سال معادل ۳۶٫۵۰۰٫۰۰۰ بازدید کننده خواهد شد که تعداد قابل توجهی می باشد. هدف ما رسیدن به این تعداد ازدیدکننده در طول سال می باشد.

زمان راه اندازی چنین سیستمی ۴ ماه می باشد. همچنین ۶ ماه نیز برای تست و پشتیبانی زمان لازم است. در صورت مساعد بودن شرایط و پیشروی کارها مطابق برنامه، از شروع سال دوم، تعداد بازدیدکنندگان به حد مطلوب و ایده آل خواهد رسید. در نتیجه به احتمال زیاد، در سال اول راه اندازی، درآمدها باهزینه یکسان خواهد شد و حتی ممکن است ضرر نیز بدهد، ولی با کمی صبر و تبلیغات مناسب در سایتهای پرطرفدار موجود، می توان به سرعت این برهه زمانی را پشت سر گذاشت.

هزینه های طراحی سیستم و لوازم مورد نیاز به شرح زیر می باشد:

  1. هزینه طراحی و پیاده سازی سایت
  2. ۳ نفر اپراتور که عملیات مربوط به سیستم را انجام می دهند.
  3. ۱ نفر ناظر سیستم که اعمال مدیریتی سطح بالای سیستم را انجام می دهد.

 

تجزیه و تحلیل سیستم

 

در این سیستم بیشتر با کاربرانی سر و کار خواهیم داشت که در زمینه های علمی خاصی اطلاعات دارند و مایلند تا تجربیات و معلومات خود را در اختیار سایر افراد علاقمند به آن علوم، قرار دهند. برای مثال کاربرانی که در مورد علوم هنری یا رایانه ای یا … اطلاعات دارند.

سیستم باید به کاربران این امکان را بدهد که پس از عضویت در سیستم، به سادگی بتوانند وارد صفحه ای شوند که به کمک امکانات آن صفحه بتوانند مطالبشان را در سایت قرار دهند.

همچنین بتوانند وارد صفحه ای شده که از طریق آن بتوانند مطالب بارگذاری شده توسط دیگران را مشاهده کنند. البته هر شخص باید یک نام مستعار و یک ایمیل داشته باشد تا در صورتیکه دیگر کاربران مایل باشند، بتوانند با او ارتباط حاصل کنند.

عملیاتی که در این سیستم انجام خواهد شد به طور کل شامل مراحل زیر می باشد:

  • ثبت نام در سایت
  • درج مطالب
  • مطالعه مطالب

قیمت فایل : رایگان

دسته بندی : , تاريخ : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :